Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Czechowice - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

239 000 zł70 m² 3 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:867 m²

Do sprzedaży niewielki murowany dom na działce o powierzchni około 70 m2 na działce 867 m2 w miejscowości Czechowice (gm. Żelechlinek). Dom do własnej aranżacji z częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem Justynów

Justynów(Czechowice + 25 km)

1 400 000 zł186 m² 7 526,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:947 m²

Drzwi otwarte - sobota 30 maja, w godzinach 13:00 - 16:00. To idealna okazja, aby na żywo poczuć klimat tej nieruchomości, przejść się po ogrodzie i sprawdzić potencjał obu domów. Specjalna.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Koluszki

Koluszki(Czechowice + 16 km)

690 000 zł328 m² 2 103,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż Hala produkcyjna po szwalni działającej od 2008r Budynek o powierzchni użytkowej 328m2, oraz powierzchni zabudowy 334,8m2 co daje ogrom przestrzeni do zagospodarowania na własne.

Szczegóły ogłoszenia

101 080 zł1 064 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta Sprzedaży Działki w otulinie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży działki budowlanej o wymiarach ok. 40 m x 25 m. Działka jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Józefin

Józefin(Czechowice + 17 km)

1 149 000 zł168 m² 6 839,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Szukasz domu, który nie kończy się na czterech ścianach, ale oferuje styl życia, o jakim inni tylko marzą? Przedstawiamy nieruchomość, gdzie prestiż spotyka się z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Długa

Borowa(Czechowice + 22 km)

199 000 zł1 583 m² 125,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W home park nieruchomości *** Przedmiotem sprzedaży jest ostatnia z kompleksu 5 działek - o powierzchni 1583m2. Działki położone w miejscowości Borowa gmina Koluszki.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł45,12 m² 6 604,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Przedstawiam Państwu mieszkanie, które stanowi świetną okazję w atrakcyjnej lokalizacji w Brzezinach, przy ulicy Moniuszki. Mieszkanie o powierzchni 45,12 m zostało świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Willa, ul. Borowiecka

Gałków Mały(Czechowice + 22 km)

2 559 980 zł453,10 m² 5 649,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 059 m²

Rezydencja Pałacowa pod Łodzią Wyjątkowa posiadłość o ponadczasowym charakterze dla osób wymagających, ceniących przestrzeń, prywatność i wyjątkowy styl życia. Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 398 m² 142,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Łódzka giełda nieruchomości. Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlana o pow. 1398m2 położona w Województwie Łódzkim ,powiat Łódzki wschodni ,gmina Koluszki ,obręb Borowo 1.

Szczegóły ogłoszenia

97 020 zł1 078 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo ładne, ustawne działki budowlane położone w okolicy miejscowości Strzyboga, w gminie Nowy Kawęczyn, w powiecie skierniewickim. Media: prąd, woda. Wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł349 m² 1 862,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Sprzedam: działkę zabudowaną budynkiem mieszkalnym, który można przeznaczyć także na funkcję usługowo-handlową, magazynową bądź biurową; lokalizacja działki: koluszki (centrum) przy ul.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij